پنجشنبه 1 مهر 1400   20:46:20
اجرای 270 میلیارد تومان پروژه مسئولیت اجتماعی در خوزستان تا پایان سال جاری

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز از تخصیص 60 درصد از اعتبارات طرح های عمرانی به استان خوزستان خبر داد و گفت: در همین راستا تا پایان امسال 270 میلیارد تومان پروژه عمرانی در استان خوزستان اجرایی می شود.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بابک دارابی در حاشیه واپسین روز از یازدهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: اعتبار مربوط به اجرای طرح های عمرانی در شرکت ملی نفت ایران در سال 98 بالغ بر 450 میلیارد تومان بوده است که حدود 100 میلیارد تومان از این اعتبار برای رفع اثرات سوء ناشی از سیل اخیر بوده است.

وی با اعلام اینکه 60 درصد از اعتبارات طرح های عمرانی به استان خوزستان تخصیص می یابد، گفت: بر همین مبنا تا پایان امسال 270 میلیارد تومان پروژه عمرانی در سطح استان خوزستان اجرایی می شود.

وی افزود: هم اکنون در سطح استان خوزستان 111 پروژه به بهره برداری رسیده و پیش بینی می شود تا پایان سال تعداد این پروژه ها به 217 پروژه افزایش یابد.

دارابی در عین حال از تخصیص 1500 میلیارد تومان برای اجرای طرح های عام المنفعه دراستان خوزستان طی سال های گذشته خبر داد و گفت: این اعتبار برای اجرای 794 پروژه در نظر گرفته شده است که از این تعداد پروژه 229 طرح تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است. 

وی ادامه داد: از مجموع رقم اعتباری تخصیص یافته تاکنون 780 میلیارد تومان بر اساس پیشرفت فیزیکی پروژه ها پرداخت شده و 720 میلیارد تومان اعتبار باقیمانده نیز در مراحل اجرای کار و با دریافت اسناد کاری مرتبط پرداخت خواهد شد.

4/28287
کلمات کليدي
مدیریت نظارت بر طرح‌ های عمرانی مناطق نفت ‎خیز، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بروزرسانی:
nioc