پنجشنبه 1 مهر 1400   21:14:59
امضای 2 تفاهمنامه همکاری از سوی مدیریت طرح‌های عمرانی نفت/ تخصیص 105 میلیارد تومان برای طرح فاضلاب خوزستان

مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی شرکت ملی نفت ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، 2 تفاهم نامه همکاری با شرکت آب و فاضلاب اهواز و اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان امضا کرد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بعد از ظهر امروز (دوشنبه، 25 آذرماه) و در حاشیه واپسین روز از یازدهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان، تفاهمنامه های همکاری میان مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی شرکت ملی نفت ایران و شرکت آب و فاضلاب اهواز و اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان امضا شد.

ترمیم جاده های آسیب دیده در منطقه دشت آزادگان با اعتباری معادل 28 میلیارد و 500 میلیون تومان درحوزه بازسازی 13 جاده روستایی و اجرای فاز یک طرح فاضلاب برخی از مناطق استان خوزستان، از مفاد تفاهم نامه های اخیر بوده است.

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی شرکت ملی نفت ایران در خصوص اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای طرح فاضلاب در استان خوزستان گفت: اعتبار اولیه تخصیص داده شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برای اجرای این طرح بالغ بر 55 میلیارد تومان بوده است که براساس دستور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از امروز حدود 50 میلیارد تومان دیگر به اعتبار این طرح افزوده شده و در مجموع این طرح با اعتباری معادل 105 میلیارد تومان نهایی خواهد شد.

بابک دارابی تاکید کرد تاکنون حدود 30 میلیارد تومان از این اعتبار جذب شده و مابقی اعتبار نیز بر حسب مراحل اجرای پروژه ها تخصیص خواهد یافت.

4/28280
کلمات کليدي
مسئولیت اجتماعی، نمایشگاه صنعت نفت خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بروزرسانی:
nioc