پنجشنبه 1 مهر 1400   22:01:36
اجرای بیش از ۴۰۰ پروژه مسئولیت‌ اجتماعی در مناطق نفت‌خیز جنوب

اجرا و پیگیری بیش از ۴۰۰ پروژه مسئولیت‌ اجتماعی در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در سال‎های اخیر، در کارنامه عملکرد این شرکت ثبت شده است.


به گزارش‌ پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اعلام این خبر گفت: احداث ۳۱۰ پروژه آبرسانی روستایی، ۳۲ مورد پل‌سازی، احداث ۳۰ مدرسه، احداث ۲۰ مسجد، ۱۰ مجتمع فرهنگی ورزشی، ۶ مورد برق‌رسانی و تکمیل موزه گنجینه‌های نفت مسجدسلیمان با ۱۳۶ میلیارد ریال از جمله این طرح‌هاست.

احمد محمدی افزود: همچنین اجرای پروژه‌های راهسازی در اطراف اهواز، حمیدیه باوی و کارون با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال، اختصاص بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال به‌منظور اصلاح شبکه دفع فاضلاب مناطق پیرامونی کلانشهر اهواز به دستور وزیر نفت که بخشی از آن هزینه شده و بخش دیگر آن نیز در آینده‌ای نزدیک تخصیص داده می‌شود، از دیگر طرح‌های عمرانی عام‌المنفعه مناطق نفت‌خیزجنوب در محیط پیرامونی اطراف تاسیسات نفتی است.

محمدی تصریح کرد: دو پروژه راهسازی جاده مواصلاتی ایذه - مسجدسلیمان - هفتکل و پروژه راهسازی امیدیه - جایزان - آغاجاری که با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد در دست اجراست، از دیگر اقدام‌های این شرکت برای محرومیت‌زدایی و آبادانی است.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیزجنوب در ادامه به پروژه‌های در دست اقدام و تکمیلی مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز جنوب اشاره کرد و گفت: در دو سال اخیر ۲۲۹ پروژه عام‌المنفعه نیز از سوی شرکت ملی نفت ایران در استان خوزستان در قالب طرح‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه‌سازی و خدماتی با اعتباری معادل ۴ هزار و ۹۲۳ میلیارد ریال هزینه شده و همچنین ۵۶۴ پروژه عام‌المنفعه نیز با اعتباری افزون بر ۱۰ هزار میلیارد ریال در حال اجراست.

2/28212

بیشتر بخوانید:
اجرای ۷۹۱ پروژه در حوزه مسئولیت‎‎های اجتماعی مناطق نفت‎خیز و سیل‎زده
اقدام وزارت نفت برای محرومیت‎زدایی و توسعه فضاهای آموزشی در استان خوزستان قابل تقدیر است

منبع: روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب


کلمات کليدي
مسئولیت اجتماعی، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بروزرسانی:
nioc