پنجشنبه 1 مهر 1400   21:22:53
پیشرفت 70 درصدی 2 پروژه محرومیت‎زدایی بسیج نفت و گاز كارون

فرمانده پايگاه مقاومت بسيج نفت و گاز كارون از اجراي 2 پروژه محروميت زدايي در اين شركت خبر داد و گفت: اين طرح ها كه در راستاي تعهد به مسئوليت هاي اجتماعي در دست اجراست، 70 درصد پيشرفت فيزيكي دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فتح اله گشتاسبي ضمن بيان اين مطلب اظهار کرد: مسجد روستاي صفيره در بخش غيزانيه كه عمليات احداث آن از اواخر سال 97 از سوی بسيج نفت و گاز كارون آغاز شده است، هم اكنون با پيشرفت 70 درصدی در دست اجراست.

وي افزود: در اين پروژه عمليات ديوار چيني، احداث سقف، برق كشي و ساخت سرويس هاي بهداشتي انجام شده و با انجام كاشي كاري و نصب درب و پنجره، اين طرح تا آبان ماه سال جاري به بهره برداري مي رسد.

وي همچنين يادآورشد: روزانه 12 نفر به طور مستقیم و 30 نفر غیر مستقیم از گروه های تخصصی جهادی در احداث پروژه مذکور در حال فعالیت هستند.

احداث منزل مسكوني براي سيل زدگان بامدژ

گشتاسبي در ادامه به ساخت يك باب واحد مسكوني در روستاي حموله از توابع بخش بامدژ اشاره كرد و گفت: در راستاي تعهد به مسئوليت هاي اجتماعي، هم اكنون يك باب منزل مسكوني تك واحده با مساحت 85 متر براي يكي از اهالي سيل زده روستاي حموله در منطقه بامدژ در دست احداث است كه اين منزل مسكوني آبان ماه سال جاري در اختيار اين خانواده محروم و سيل زده قرار مي گيرد.

وي افزود: عمليات احداث اين منزل مسكوني از سوي سپاه حضرت وليعصر(عج) خوزستان و با ابلاغ حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان به بسيج نفت و گازكارون واگذار شد که بخشی از هزینه های آن توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تهیه شده و بخشی از هزینه های آن از طریق کمک هایی که توسط کارکنان شرکت نفت و گاز کارون که در این امر خداپسندانه مشارکت کردند تهیه شده و همچنین بخش نیروی انسانی آن توسط گروه های تخصصی جهادی بسیج شرکت نفت و گاز کارون مشغول به کارهستند.

 فرمانده پايگاه مقاومت بسيج نفت و گاز كارون تعهد به مسئوليت هاي اجتماعي در خصوص ساكنين اطراف تاسيسات اين شركت را از اولويت هاي مهم عنوان كرد و گفت: با مشاركت مديرعامل شرکت نفت و گاز كارون و همچنين حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان، در راستاي تعهد به اين مسئوليت ها که در دو سال گذشته فعالیت های چشمگیری را در این مناطق داشته اند و ما حصل آن احداث و بازسازی 35 مدرسه، احداث و بازسازی 25 مسجد ، احداث و بازسازی 65 منزل مسکونی در مناطق محروم اطراف تاسیسات نفتی بوده است، در آینده نيز گام هاي اساسي برداشته خواهد شد تا شاهد كاهش محروميت در اين مناطق باشيم.

    2/27562

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، پايگاه مقاومت بسيج نفت و گاز كارون، پروژه محرومیت ‎زدایی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بروزرسانی:
nioc