پنجشنبه 1 مهر 1400   20:43:29
با کمک شرکت‎های مستقر در منطقهلوازم تحصیل دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد منطقه ویژه پارس تهیه می‎شود

در جلسه هماهنگی شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه پارس، مقرر شد اقلام مورد نیاز بیش از 1000 نفر از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد 4 شهرستان جنوبی استان بوشهر، تهیه و در اختیار آن ها قرار گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نشست هماهنگی کمک به دانش آموزان نیازمند منطقه ویژه پارس با حضور پیروز موسوی، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، رییس کمیته امداد شهرستان عسلویه و نمایندگان شرکت‌های مستقر در منطقه، امروز (سه شنبه 26 شهریورماه) برگزار شد.

در این نشست مقرر شد، ملزومات مورد نیاز بیش از 1000 تن از دانش آموزان مدد جو و اقشار کم درآمد تحت پوشش کمیته امداد شهرستان‌های عسلویه، جم، کنگان و دیر توسط شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی منطقه تهیه شود.

این ملزومات شامل لوازم تحریر، پوشاک و سایر وسایل مورد نیاز دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه این 4 شهرستان است که در اختیار کمیته امداد این شهرها قرار می‌گیرد.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در این جلسه با اشاره به اولویت کمیته امداد در راس وظایف مسئولیت اجتماعی این سازمان، گفت: متاسفانه با جزیره ای عمل کردن شرکت‌های مستقر در منطقه، اثر بخشی فعالیت‌های حوزه مسئولیت اجتماعی در منطقه کاهش یافته است.

پیروز موسوی یکی دیگر از آفت‌های جزیره‌ای عمل کردن را تهیه مازاد برخی اقلام و در نتیجه اسراف و از سویی فرآهم نشدن برخی دیگر از ملزومات مورد نیاز در این فرآیند بر شمرد.

وی افزود: بر اساس نقش حاکمیتی سازمان منطقه ویژه پارس که از سوی وزیر نفت به این سازمان تنفیذ شده است، از این پس کلیه فعالیت‌های حوزه مسئولیت اجتماعی شرکت‌های مستقر در منطقه جهت نتیجه بهتر، از طریق سازمان منطقه ویژه پارس صورت خواهد گرفت.

موسوی اظهار کرد: نتایج حمایت از دانش‌آموزان مناطق پیرامونی اثر بخش بوده است و شاهد آن هستیم که قبولی قابل توجهی در کنکور امسال در این مناطق داشتیم.

2/3/27557

منبع: روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس


کلمات کليدي
کمیته امداد، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، دانش آموزان، لوازم تحصیل، استان بوشهر
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بروزرسانی:
nioc