شنبه 24 مهر 1400   14:23:12
قدردانی امام جمعه خرمشهر از خدمت‎رسانی نفت و گاز اروندان

امام جمعه خرمشهر از خدمت‌رسانی شرکت نفت و گاز اروندان به مناطق مسکونی این شهر که به سبب بارندگی‌های سیل‌آسا با مشکلاتی روبه‌رو شده بودند، قدردانی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد عادل‌پور امروز (یکشنبه، هشتم دی‌ماه) در بازدید از کوی نیرو که آبگرفتگی اخیر مشکلاتی را برای ساکنان آن به‌وجود آورد از همکاری و همیاری این شرکت و دیگر دستگاه‌های اجرایی در شتاب بخشیدن به تخلیه آب‌های سطحی خیابان‌ها و معابر قدردانی کرد.

شرکت نفت و گاز اروندان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و حسب دستور وزیر نفت به شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه در استان خوزستان مبنی بر کاربست همه امکانات برای ارائه خدمات به مردم استان، نسبت به بسیج نیروها و تجهیزات مبادرت کرده است.

این شرکت در روزهای اخیر ضمن به‌کارگیری تعداد ۵۰ دستگاه/ روز ماشین‌آلات سنگین و ۱۰۰ نفر/ روز نیروی انسانی و اختصاص یک دستگاه پمپ با ظرفیت ۸ هزار مکعب در روز، نسبت به خرید فوری و تحویل چند دستگاه پمپ به شهرستان خرمشهر و شن‌ریزی مناطق بحرانی به میزان ۲۵۰ تن اقدام کرد و تعمیر اساسی پمپ‌های ایستگاه مرکزی آبفای شهرستان شادگان با برآورد مالی یک میلیارد ریال را در دستور کار قرار داد.

در همین خصوص بعضی تجهیزات و ماشین‌آلات در راستای همکاری‌های فیمابین این شرکت با شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تامین و برای تخلیه آب‌های سطحی و انتقال آن به‌کارگیری شده است.

2/4/28329

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، آبگرفتگی، خرمشهر
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بروزرسانی:
nioc